Vælg din lokale Sport & Fitness

Vi er i øjeblikket i gang med en undersøgelse, hvor vi kigger nærmere på, hvad der er vigtigt for dig når du udvælger et center at træne i.

Med en bedre forståelse for, hvad der betyder noget for dig, kan vi skabe et bedre center.Vi har derfor brug for din hjælp, og håber at du vil afsætte 5-10 minutter på at udfylde spørgeskemaet her, så vi kan blive en lille smule klogere.

På forhånd mange tak for hjælpen.

KLIK HER FOR AT GÅ TIL UNDERSØGELSEN

Sport og Fitness Aarup

Ormehøjvej 4
5560 Aarup
Telefon: 40 54 88 09

E-mail: aarup@sportogfitness.dk

Booking i Aarup >>

Sport og Fitness Augustenborg

Kettingvej 19 A
6440 Augustenborg
Telefon: 4279 2020

E-mail: augustenborg@sportogfitness.dk

Booking i Augustenborg >>

Sport og Fitness Bjerringbro

Vestre Ringvej 7
8850 Bjerringbro
Telefon: 8668 5898

E-mail: bjerringbro@sportogfitness.dk

Booking i Bjerringbro >>

Sport og Fitness Brædstrup

Rådhusgade 1-3
8740 Brædstrup
Telefon: 8777 0067

E-mail: braedstrup@sportogfitness.dk

Booking i Brædstrup >>

Sport og Fitness Haderslev

Stadionvej 5
6100 Haderslev
Telefon: 2554 6979

E-mail: haderslev@sportogfitness.dk

Booking i Haderslev >>

Sport og Fitness Himmelev

Himmelev Sognevej 103
4000 Himmelev
Tlf. 25 70 90 31

E-mail: himmelev@sportogfitness.dk

Booking i Himmelev

Sport og Fitness Højvangen

Højvangens Torv 14
8660 Skanderborg
Telefon: 8652 4350

E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk

Booking i Højvangen >>

Dit Center Hurup

Grønnevej 8b
7760 Hurup Thy
Telefon: 9795 2244

E-mail: hurup@dit-center.dk

Booking i Hurup >>

Sport og Fitness Kjellerup

Hasselvej 15
8620 Kjellerup
Telefon: 8686 9915

E-mail: kjellerup@sportogfitness.dk

Booking i Kjellerup >>

Sport og Fitness Næstved

Rolighedsvej 20
4700 Næstved
Telefon: 25 70 90 12

E-mail: naestved@sportogfitness.dk

Sport og Fitness Ringkøbing

Kongevejen 52
6950 Ringkøbing
Telefon: 2250 3402

E-mail: ringkobing@sportogfitness.dk

Sport og Fitness Skanderborg

Møllegade 100
8660 Skanderborg
Telefon: 8651 0505

E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk

Booking i Skanderborg >>

Sport og Fitness Struer

Park Allé 4
7600 Struer
Telefon: 25 70 80 73

E-mail: struer@sportogfitness.dk

Booking i Struer >>

Sport og Fitness Vamdrup

Idrætsvej 3
6580 Vamdrup
Telefon: 2483 0087

E-mail: vamdrup@sportogfitness.dk

Booking i Vamdrup >>

Sport og Fitness Vinderup

Halvej 2B
7830 Vinderup
Telefon: 40 85 04 40

E-mail: vinderup@sportogfitness.dk

Sport og Fitness Kruså

Grænsehallerne
Harkærvej 3a
6340 Kruså
Telefon: 7367 4141

E-mail: krusaa@sportogfitness.dk

Booking i Kruså >>

Sport og Fitness Padborg

Oksevej 1
6330 Padborg
Telefon: 7572 4141

E-mail: padborg@sportogfitness.dk

Booking i Padborg >>

Sport og Fitness Tinglev

Kirkevej 2
6360 Tinglev
Telefon: 7464 3210

E-mail: tinglev@sportogfitness.dk

Booking i Tinglev >>

Sport og Fitness Tønder

Jernbanegade 3a
6270 Tønder
Telefon: 7472 5933

E-mail: toender@sportogfitness.dk

Booking i Tønder >>

Dit Center Bedsted

Ved Stadion 7
7755 Bedsted
Telefon: 9795 2244

E-mail: bedsted@dit-center.dk

Booking i Bedsted >>

Sport og Fitness Bredballe

Hældagervej 165
7120 Vejle Øst
Tlf.:2570 9656

E-mail: bredballe@sportogfitness.dk

Booking i Bredballe >>

Sport og Fitness Højbjerg

Oddervej 202
8270 Højbjerg
Telefon: 8742 6444

E-mail: hoejbjerg@sportogfitness.dk

Booking i Højbjerg >>

Dit Center Hørdum

Sportsvej 12, Hørdum
7752 Snedsted
Telefon: 2714 7844 / 9795 2244

E-mail: hoerdum@dit-center.dk

Booking i Hørdum >>

Sport og Fitness – Dit Center Korup

Præstevej 12
5210 Odense NV
Telefon: 50900023

Korup@sportogfitness.dk

Booking i Korup >>

Sport og Fitness – Dit Center Maribo

Ved Stadion 4
4930 Maribo
Telefon: 5478 4452

E-mail:maribo@sportogfitness.dk

Booking i Maribo >>

Sport og Fitness Skærbæk

Skærbæk Fritidscenter
Storegade 46-48
6780 Skærbæk
Telefon: 7475 7610

E-mail: skaerbaek@sportogfitness.dk

Booking i Skærbæk >>

Sport og Fitness Rødekro

Østergade 61-63
6230 Rødekro
Telefon: 7372 4141

E-mail: roedekro@sportogfitness.dk

Booking i Rødekro >>

Sport og Fitness Stavtrup

Stavtrupvej 34B
Viby J 8260
Telefon: 8737 6730

E-mail: stavtrup@sportogfitness.dk

Sport og Fitness Toftlund

Stadionvej 5
6520 Toftlund
Telefon: 7383 5005

E-mail: toftlund@sportogfitness.dk

Booking i Toftlund >>

Dit Center Ulfborg

Sportsvej 1
6990 Ulfborg
Telefon: 9748 4544

E-mail: ulfborg@dit-center.dk

Booking i Ulfborg >>

Dit Center Vildbjerg

Vildbjerg Sports & kulturcenter
Stadionvej 3
7480 Vildbjerg
Telefon: 9692 1188

E-mail: vildbjerg@dit-center.dk

Booking i Vildbjerg >>