Sport og Fitness Augustenborg

Dit Center Bedsted

Kettingvej 19 A Ved Stadion 7
6440 Augustenborg 7755 Bedsted
Telefon: 4279 2020 Telefon: 9795 2244
E-mail: augustenborg@sportogfitness.dk E-mail: bedsted@dit-center.dk
Booking i Augustenborg >> Booking i Bedsted >>

Sport og Fitness Bjerringbro

Sport og Fitness Bredballe

Vestre Ringvej 7  Hældagervej 165
8850 Bjerringbro  7120 Vejle Øst
Telefon: 8668 5898  Tlf.:
E-mail: bjerringbro@sportogfitness.dk E-mail: bredballe@sportogfitness.dk
Booking i Bjerringbro >>

Sport og Fitness Brædstrup

Sport og Fitness Haderslev

Rådhusgade 1-3 Stadionvej 5
8740 Brædstrup 6100 Haderslev
Telefon: 8777 0067 Telefon: 8827 3218
E-mail: braedstrup@sportogfitness.dk E-mail: haderslev@sportogfitness.dk
Booking i Brædstrup >> Booking i Haderslev >>

Sport og Fitness Holme/Tranbjerg

Dit Center Hurup

Bjødstrupvej 26 Grønnevej 8b
8270 Højbjerg 7760 Hurup Thy
Telefon: 8737 6730 Telefon: 9795 2244
E-mail: holme@sportogfitness.dk E-mail: hurup@dit-center.dk
Booking i Hurup >>

Sport og Fitness Højbjerg

Sport og Fitness Højvangen

Oddervej 202 Højvangens Torv 14
8270 Højbjerg 8660 Skanderborg
Telefon: 8742 6444 Telefon: 8652 4350
E-mail: hoejbjerg@sportogfitness.dk E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk
Booking i Højbjerg >> Booking i Højvangen >>

Dit Center Hørdum

Sport og Fitness Kjellerup

Sportsvej 12, Hørdum Hasselvej 15
7752 Snedsted 8620 Kjellerup
Telefon: 2714 7844 / 9795 2244 Telefon: 8686 9915
E-mail: hoerdum@dit-center.dk E-mail: kjellerup@sportogfitness.dk
Booking i Hørdum >> Booking i Kjellerup >>

Sport og Fitness – Dit Center Korup

Sport og Fitness Kruså

Præstevej 12 Grænsehallerne
5210 Odense NV Harkærvej 3a
Telefon: 50900023 6340 Kruså
E-mail: Korup@sportogfitness.dk Telefon: 7367 4141
Booking: Book i Korup E-mail: krusaa@sportogfitness.dk
Booking i Kruså >>

Sport og Fitness – Dit Center Maribo

Sport og Fitness Padborg

Ved Stadion 4 Oksevej 1
4930 Maribo 6330 Padborg
Telefon: 5478 4452 Telefon: 7572 4141
E-mail:maribo@sportogfitness.dk E-mail: padborg@sportogfitness.dk
Booking i Maribo >> Booking i Padborg >>

Sport og Fitness Rødekro

Sport og Fitness Skanderborg

Østergade 61-63 Møllegade 100
6230 Rødekro 8660 Skanderborg
Telefon: 7372 4141 Telefon: 8651 0505
E-mail: roedekro@sportogfitness.dk E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk
Booking i Rødekro >> Booking i Skanderborg >>

Sport og Fitness Skærbæk

Sport og Fitness Tinglev

Skærbæk Fritidscenter Kirkevej 2
Storegade 46-48 6360 Tinglev
6780 Skærbæk Telefon: 7464 3210
Telefon: 7475 7610 E-mail: tinglev@sportogfitness.dk
E-mail: skaerbaek@sportogfitness.dk Booking i Tinglev >>
Booking i Skærbæk >>

Sport og Fitness Toftlund

Sport og Fitness Tønder

Stadionvej 5 Jernbanegade 3a
6520 Toftlund 6270 Tønder
Telefon: 7383 5005 Telefon: 7472 5933
E-mail: toftlund@sportogfitness.dk E-mail:toender@sportogfitness.dk
Booking i Toftlund >> Booking i Tønder >>

Dit Center Ulfborg

Sport og Fitness Vamdrup

Sportsvej 1 Idrætsvej 3
6990 Ulfborg 6580 Vamdrup
Telefon: 9748 4544 Telefon: 7558 1658
E-mail:ulfborg@dit-center.dk E-mail: vamdrup@sportogfitness.dk
Booking i Ulfborg >> Booking i Vamdrup >>

Dit Center Vildbjerg

 
Vildbjerg Sports & kulturcenter
Stadionvej 3
7480 Vildbjerg
Telefon: 9692 1188
E-mail:vildbjerg@dit-center.dk
Booking i Vildbjerg >>