Sport og Fitness Augustenborg

Dit Center Bedsted

Kettingvej 19 A Ved Stadion 7
6440 Augustenborg 7755 Bedsted
Telefon: 4279 2020 Telefon: 9795 2244
E-mail: augustenborg@sportogfitness.dk E-mail: bedsted@dit-center.dk
Booking i Augustenborg >> Booking i Bedsted >>

Sport og Fitness Bjerringbro

Sport og Fitness Brædstrup

Vestre Ringvej 7 Rådhusgade 1-3
8850 Bjerringbro 8740 Brædstrup
Telefon: 8668 5898 Telefon: 8777 0067
E-mail: bjerringbro@sportogfitness.dk E-mail: braedstrup@sportogfitness.dk
Booking i Bjerringbro >> Booking i Brædstrup >>

Sport og Fitness Haderslev

Sport og Fitness Holme/Tranbjerg

Stadionvej 5 Bjødstrupvej 26
6100 Haderslev 8270 Højbjerg
Telefon: 8827 3218 Telefon: 8737 6730
E-mail: haderslev@sportogfitness.dk E-mail: holme@sportogfitness.dk
Booking i Haderslev >>

Dit Center Hurup

Sport og Fitness Højbjerg

Grønnevej 8b Oddervej 202
7760 Hurup Thy 8270 Højbjerg
Telefon: 9795 2244 Telefon: 8742 6444
E-mail: hurup@dit-center.dk E-mail: hoejbjerg@sportogfitness.dk
Booking i Hurup >>

Sport og Fitness Højvangen

Dit Center Hørdum

Højvangens Torv 14 Sportsvej 12, Hørdum
8660 Skanderborg 7752 Snedsted
Telefon: 8652 4350 Telefon: 2714 7844 / 9795 2244
E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk E-mail: hoerdum@dit-center.dk
Booking i Højvangen >> Booking i Hørdum >>

Sport og Fitness Kjellerup

Sport og Fitness – Dit Center Korup

Hasselvej 15 Præstevej 12
8620 Kjellerup 5210 Odense NV
Telefon: 8686 9915 Telefon: 50900023
E-mail: kjellerup@sportogfitness.dk E-mail: Korup@sportogfitness.dk
Booking i Kjellerup >> Booking: Book i Korup

Sport og Fitness Kruså

Sport og Fitness – Dit Center Maribo

Grænsehallerne Ved Stadion 4
Harkærvej 3a 4930 Maribo
6340 Kruså Telefon: 5478 4452
Telefon: 7367 4141 E-mail:maribo@sportogfitness.dk
E-mail: krusaa@sportogfitness.dk Booking i Maribo >>
Booking i Kruså >>

Sport og Fitness Padborg

Sport og Fitness Rødekro

Oksevej 1 Østergade 61-63
6330 Padborg 6230 Rødekro
Telefon: 7572 4141 Telefon: 7372 4141
E-mail: padborg@sportogfitness.dk E-mail: roedekro@sportogfitness.dk
Booking i Padborg >> Booking i Rødekro >>

Sport og Fitness Skanderborg

Sport og Fitness Skærbæk

Møllegade 100 Skærbæk Fritidscenter
8660 Skanderborg Storegade 46-48
Telefon: 8651 0505 6780 Skærbæk
E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk Telefon: 7475 7610
Booking i Skanderborg >> E-mail: skaerbaek@sportogfitness.dk
Booking i Skærbæk >>

Sport og Fitness Tinglev

Sport og Fitness Toftlund

Kirkevej 2 Stadionvej 5
6360 Tinglev 6520 Toftlund
Telefon: 7464 3210 Telefon: 7383 5005
E-mail: tinglev@sportogfitness.dk E-mail: toftlund@sportogfitness.dk
Booking i Tinglev >> Booking i Toftlund >>

Sport og Fitness Tønder

Dit Center Ulfborg

Jernbanegade 3a Sportsvej 1
6270 Tønder 6990 Ulfborg
Telefon: 7472 5933 Telefon: 9748 4544
E-mail:toender@sportogfitness.dk E-mail:ulfborg@dit-center.dk
Booking i Tønder >> Booking i Ulfborg >>

Sport og Fitness Vamdrup

Dit Center Vildbjerg

Idrætsvej 3 Vildbjerg Sports & kulturcenter
6580 Vamdrup Stadionvej 3
Telefon: 7558 1658 7480 Vildbjerg
E-mail: vamdrup@sportogfitness.dk Telefon: 9692 1188
Booking i Vamdrup >> E-mail:vildbjerg@dit-center.dk
Booking i Vildbjerg >>