Sport og Fitness Augustenborg

Kettingvej 19 A
6440 Augustenborg
Telefon: 4279 2020

E-mail: augustenborg@sportogfitness.dk

Booking i Augustenborg >>

Dit Center Bedsted

Ved Stadion 7
7755 Bedsted
Telefon: 9795 2244

E-mail: bedsted@dit-center.dk

Booking i Bedsted >>

Sport og Fitness Bjerringbro

Vestre Ringvej 7
8850 Bjerringbro
Telefon: 8668 5898

E-mail: bjerringbro@sportogfitness.dk

Booking i Bjerringbro >>

Sport og Fitness Bredballe

Hældagervej 165
7120 Vejle Øst
Tlf.:2570 9656

E-mail: bredballe@sportogfitness.dk

Booking i Bredballe >>

Sport og Fitness Brædstrup

Rådhusgade 1-3
8740 Brædstrup
Telefon: 8777 0067

E-mail: braedstrup@sportogfitness.dk

Booking i Brædstrup >>

Sport og Fitness Haderslev

Stadionvej 5
6100 Haderslev
Telefon: 8827 3218

E-mail: haderslev@sportogfitness.dk

Booking i Haderslev >>

Sport og Fitness Holme/Tranbjerg

Bjødstrupvej 26
8270 Højbjerg
Telefon: 8737 6730

E-mail: holme@sportogfitness.dk

Dit Center Hurup

Grønnevej 8b
7760 Hurup Thy
Telefon: 9795 2244

E-mail: hurup@dit-center.dk

Booking i Hurup >>

Sport og Fitness Højbjerg

Oddervej 202
8270 Højbjerg
Telefon: 8742 6444

E-mail: hoejbjerg@sportogfitness.dk

Booking i Højbjerg >>

Sport og Fitness Højvangen

Højvangens Torv 14
8660 Skanderborg
Telefon: 8652 4350

E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk

Booking i Højvangen >>

Dit Center Hørdum

Sportsvej 12, Hørdum
7752 Snedsted
Telefon: 2714 7844 / 9795 2244

E-mail: hoerdum@dit-center.dk

Booking i Hørdum >>

Sport og Fitness Kjellerup

Hasselvej 15
8620 Kjellerup
Telefon: 8686 9915

E-mail: kjellerup@sportogfitness.dk

Booking i Kjellerup >>

Sport og Fitness – Dit Center Korup

Præstevej 12
5210 Odense NV
Telefon: 50900023

Korup@sportogfitness.dk

Booking i Korup >>

Sport og Fitness Kruså

Grænsehallerne
Harkærvej 3a
6340 Kruså
Telefon: 7367 4141

E-mail: krusaa@sportogfitness.dk

Booking i Kruså >>

Sport og Fitness – Dit Center Maribo

Ved Stadion 4
4930 Maribo
Telefon: 5478 4452

E-mail:maribo@sportogfitness.dk

Booking i Maribo >>

Sport og Fitness Padborg

Oksevej 1
6330 Padborg
Telefon: 7572 4141

E-mail: padborg@sportogfitness.dk

Booking i Padborg >>

Sport og Fitness Rødekro

Østergade 61-63
6230 Rødekro
Telefon: 7372 4141

E-mail: roedekro@sportogfitness.dk

Booking i Rødekro >>

Sport og Fitness Skanderborg

Møllegade 100
8660 Skanderborg
Telefon: 8651 0505

E-mail: skanderborg@sportogfitness.dk

Booking i Skanderborg >>

Sport og Fitness Skærbæk

Skærbæk Fritidscenter
Storegade 46-48
6780 Skærbæk
Telefon: 7475 7610

E-mail: skaerbaek@sportogfitness.dk

Booking i Skærbæk >>

Sport og Fitness Tinglev

Kirkevej 2
6360 Tinglev
Telefon: 7464 3210

E-mail: tinglev@sportogfitness.dk

Booking i Tinglev >>

Sport og Fitness Toftlund

Stadionvej 5
6520 Toftlund
Telefon: 7383 5005

E-mail: toftlund@sportogfitness.dk

Booking i Toftlund >>

Sport og Fitness Tønder

Jernbanegade 3a
6270 Tønder
Telefon: 7472 5933

E-mail: toender@sportogfitness.dk

Booking i Tønder >>

Dit Center Ulfborg

Sportsvej 1
6990 Ulfborg
Telefon: 9748 4544

E-mail: ulfborg@dit-center.dk

Booking i Ulfborg >>

Sport og Fitness Vamdrup

Idrætsvej 3
6580 Vamdrup
Telefon: 7558 1658

E-mail: vamdrup@sportogfitness.dk

Booking i Vamdrup >>

Dit Center Vildbjerg

Vildbjerg Sports & kulturcenter
Stadionvej 3
7480 Vildbjerg
Telefon: 9692 1188

E-mail: vildbjerg@dit-center.dk

Booking i Vildbjerg >>